verze pro tisk

Cestujeme za zážitky do Vysokých Tater

11. prosinec 2012

Každý z nás si pod pojmem skvostný zážitek představuje něco jiného. Někomu stačí skutečně málo, například jen to, že si zajede na chalupu, kde si řádně odpočine od všedního ruchu a společnost mu bude dělat jen jeho partnerka, pivečko či třeba lahodná káva Lavazza. Jiní ovšem vyhledávají trochu náročnější zážitky v momentě, kdy se chtějí odtrhnout od každodenních problémů a starostí. V tom případě vyráží na exotickou dovolenou či na hory, kde si vychutnávají zimních radovánek.

Zážitkové pobyty v Tatrách

Pro zážitkový pobyt na horách jsou ideální nejen tradiční střediska v Alpách nebo tuzemské Krkonoše, ale také slovenské Vysoké Tatry. Na slovenských horách panují každoročně skvělé podmínky pro lyžování, v létě pak pro vysokohorské túry. Je pravdou, že sehnat kvalitní ubytování v Tatrách je často poměrně velkým oříškem, neboť sem míří mnoho turistů z celé Evropy. Ubytování zde už dávno nepatří mezi nejlevnější. S tím se však dá něco dělat, vybrané hotely a penziony v Tatrách nabízejí speciální akce a slevy, díky nimž několikadenní zážitkové pobyty na Slovensku mohou vyjít na solidní peníze. Využít lze i slevových portálů, které nabízejí mimořádně vysoké slevy na pobyty v Tatrách i na mnoha dalších místech na Slovensku, v České republice i mnoha dalších zemích takřka po celém světě.

Slevy na pobyty

Příkladem portálu, který se specializuje na pobyty v Tatrách s vysokými slevami, je web shopcity.sk. Te aktuálně nabízí třeba víkendové pobyty v horských hotelech a penzionech. Díky slevám můžete zažít skvělé zážitky v tamních horských střediscích, aniž by vás to stálo nějak přehnaně velké množství finančních prostředků. Pakliže se sem vydáte v zimním období vlastním vozidlem, pak určitě nezapomeňte na kola auta nazout vhodné a kvalitní zimní pneumatiky. Bez nich se do hotelu, penzionu či chaty ve Vysokých Tatrách zcela jistě nedostanete. Je totiž jasné, že na místních komunikacích bude ležet silná vrstva sněhu, sněžení v oblasti Vysokých Tater je v zimních měsících samozřejmostí. To ostatně platí i pro tuzemské hory.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x