verze pro tisk

Exotické poznávací zájezdy do Japonska

21. prosinec 2012

Poznáváte-li rádi nové krajiny a exotické země, kam se nemáte možnost běžně podívat, pak vás určitě lákají i asijské státy. Mezi nejoblíbenější země, kam míří evropští turisté za exotickou dovolenou, patří Japonsko.

Poznávací zájezd do Japonska vyhledává i překvapivě velké množství českých občanů. Je pravdou, že po nechvalně proslulé havárii jaderné elektrárny došlo na několik měsíců k úpadku zájmu o cestování do Japonska. Dnes se však již obavy vytrácejí, poznávací zájezd do Japonska se tak opět dostává do kurzu.

Zájezdy a letenky do Japonska

Japonsko je zemí, která má turistům rozhodně co nabídnout. Někomu stačí už jen samotný fakt, že je zde zcela odlišná kultura od té evropské. Co je zajímavé, mnohé cestovní kanceláře dnes lákají na zájezdy do Japonska za velmi příznivé ceny. Tento trend pozitivně ovlivňuje i to, že letenky do této asijské země lze pořídit mnohem levněji nežli před nějakými pěti či deseti lety. Využít přitom lze i zahraniční cestovní kanceláře, které létají do Tokia za nízké ceny. Typicky jde o Německo, kdy jsou letenky obecně mnohdy výrazně levnější nežli v tuzemsku. Na zakoupení letenky mnohdy nepotřebujete ani znát němčinu. A v případě, že byste se přeci jen potřebovali poradit či pomoci s textem v němčině, není problém si nechat udělat profesionální překlady do němčiny.

Japonsko a turismus

Japonsko vítá zahraniční turisty velmi vřele. Místní si totiž váží zájmu o jejich zemi. Tokio i další místa v Japonsku nabízejí mnoho zajímavých kulturních památek. Za všechny lze uvést například buddhistické chrámy Tenryu-dži nebo Todži, za návštěvu pak jistě stojí také tamní národní parky Nikko či Šikocu-Tója . Míst, kam stojí za to se v Japonsku podívat, bychom zcela určitě našly desítky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x