verze pro tisk

Obdivujte krásy našich měst a přírody z vodní hladiny s půjčovnou lodí Petr Putzer

4. leden 2016

Zažijte neopakovatelnou plavbu

Půjčovna lodí Petr Putzer zprostředkovává jednotlivcům, rodinám i větším skupinám vodáků všech generací veškerý servis pro ničím nerušenou plavbu po Vltavě, Otavě, Berounce a Ohři.

K absolvování sjezdu Vltavy, nejdelší české řeky či její části, vám rádi na jednodenní i vícedenní výlety zapůjčíme kajak, kanoe nebo rafty. Záleží přitom jen na vás, které půjčovní místo z široké sítě našich provozoven si zvolíte.

Rodinná romantika nebo adrenalin? Volba je pouze na vás!

Naše půjčovna lodí si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, z čehož plyne i široká škála námi nabízených služeb. Uspokojení u nás totiž naleznou jak nebojácní milovníci adrenalinu, kteří touží po vzrušující plavbě rozdováděnými peřejemi, tak i rodiny s malými dětmi, které chtějí krásy našich měst a přírody obdivovat z poněkud jiného úhlu pohledu – z vodní hladiny.

Vybavení pro plavbu od A až do Z

Nabízíme všem vodákům zprostředkování komplexního servisu, a to přesně tak, aby se nikdo nemusel ničím zatěžovat a mohl se na dovolené cítit v klidu a bezpečí.

Kromě zapůjčení libovolného modelu lodi totiž půjčujeme i veškerou ostatní vodáckou výbavu. Zatímco roli ochránce vaší bezpečnosti spolehlivě zastanou námi půjčované kvalitní vesty a helmy, tak suché prostředí vašim věcem zajistí těsnící barely z kvalitního materiálu. Pro ještě větší pocit bezpečí a jistoty po čas plavby vám naše půjčovna ráda zprostředkuje i služby profesionálního akreditovaného instruktora. Velké procento těchto instruktorů při své praxi navíc vychází z dlouholetých zkušeností, posbíraných během závodní kariéry; nejčastěji při reprezentaci České republiky v závodech Světového poháru a mistrovství světa.

Fair přístup a příznivá cena

Samotnou kapitolou je cena poskytovaných služeb. Naše půjčovna lodí si zakládá na férovém jednání, které se v porovnání s konkurencí přenáší i do cenové politiky.

Cena našich služeb je sice na první pohled vyšší, ovšem po důkladnějším prostudování zjistíte, že vám v porovnání s jinými půjčovnami zprostředkujeme kvalitnější, bezpečnější a navíc často dokonce i levnější zážitek, který si budete pamatovat.

Nedbáme totiž pouze na bezpečnost samotných zákazníků, ale záleží nám i na cenných věcech, kteří si s sebou lidé i na vodu často vozí. Nejenže proto půjčujeme kvalitní barely, ale navíc všem vodákům zprostředkováváme pojištění proti poškození půjčeného vybavení, které je vždy zahrnuto v ceně!

Již více než 20 let naší praxe přistupujeme ke každému zájemci o naše služby s úctou a pokorou, což se snažíme demonstrovat i na různorodé škále možných zvýhodnění, na které se mohou těšit například hromadné skupiny. Speciálně pro ty naše půjčovna lidí připravuje lákavé množstevní slevy, které samozřejmě ocení zejména i školy. Sportovnímu vyžití dětí a studentů vycházíme naplno vstříc, když od nás učitelé, dohlížející na své svěřence, obdrží lodě s veškerým příslušenstvím zcela zdarma.

Zvláštní respekt a úctu pak chováme ke všem stálým zákazníkům, pro které jsme vyvinuli atraktivní věrnostní program. Po své čtvrté platbě s půjčovnou lodí Petr Putzer totiž automaticky získáváte na pátou platbu slevu neuvěřitelných 50 %!

Naplánujte si vlastní trasu

Každá plavba pro nás představuje novou výzvu, kterou řešíme vždy individuálně. Zákazník si proto sám určí, jak dlouhou trasu chce absolvovat, kde si loď převezme i kde ji po úspěšně plavbě odevzdá. Tyto rozhodnutí lze navíc upravit prostřednictvím telefonu i během samotné plavby.

V případě sjíždění Vltavy představuje startovní pozici nejčastěji místo, kde tok Vltavy vstupuje do Českokrumlovské vrchoviny a skrze rozdivočené peřeje míří vstříc severu České republiky. Ano, řeč je o Vyšším Brodu, kde na levém břehu řeky, hned za mostem naproti vlakovému nádraží, zároveň sídlí naše společnost.

Mezi vodáky nejoblíbenější a samozřejmě i nejatraktivnější úsek Vltavy, končí po vyplutí z Vyššího Brodu v Boršově nad Vltavou. Jeho sjezd za normálních podmínek trvá zpravidla 4 dny a na trase vás čeká neopakovatelný pohled na hrad Rožmberk či centrum Českého Krumlova, které je, stejně jako místní zámek, zapsané na seznamu UNESCO. Ochuzeni však nebudete ani o blízký kontakt s cisterciáckým klášterem Zlatá Koruna, po jehož důkladném prohlédnutí můžete nerušeně pokračovat v kochání pohledem na zříceninu hradu Dívčí kámen.

Neláká vás Vltava? Sjeďte s námi Otavu, Berounku nebo Ohři!

Často se stává, že nás zákazníci oslovují a sdělují nám, že Vltavu již nejednou sjeli. To však vůbec nevadí! Rozšiřte si obzory českých přírodních i kulturních krás, a vyrazte s námi na dovolenou strávenou na řece Otavě. I zde se totiž můžete těšit na náš prvotřídní servis.

„Zlatonosná řeka“, jak se Otavě v zeměpisných kruzích běžně přezdívá, je běžně sjízdná v úseku od Čeňkovy pily po soutok Otavy s Vltavou, tedy po vodní nádrž Orlík. Na tomto úseku, který měří celkem 113 km, stojí za zmínění dvě nejoblíbenější pasáže.

Pozornost pokročilých vodáků a bezmezných milovníků adrenalinu poutá zejména část od Čeňkovy pily až po Sušici, která je sjízdná výhradně v uzavřených lodí a navíc za vyššího vodního stavu.

Naopak jako stvořený úsek pro klidnou plavbu i v otevřené lodi, při které máte dostatek času na obdivování čisté vody a krásné přírody okolí Otavy, představuje trasa od Radešova po Sušici.

Co se nabídky přírodních i historických krás týče, o nic hůře na tom vedle majestátné Vltavy a kouzelné Otavy není ani tajemná řeka Berounka. Při sjezdu Berounky v úseku z Chrástu do Prahy, který za běžných podmínek vodáci průměrně stráví 5 dní, je pro zákazníky naší půjčovny lodí navíc připravena speciální nabídka přepravy osob i lodí, kterou zajišťujeme svými čtyřmi minibusy. Po celý čas plavby po Berounce se navíc můžete těšit na vskutku grandiózní zakončení s třešničkou na dortu – tedy výstup z lodi pod světoznámým hradem Karlštejn.

V této oblasti zajišťujeme rovněž na přání zákazníků možnost dopravit lodě na Bystřici, Bílinu, Střelu, Teplou a v případě domluvy i na další řeky v regionu.

Od roku 2004 nabízí půjčovna lodí Petr Putzer navíc kompletní servis pro vodáky i na řece Ohři, na které vodáci ve známém úseku Tršnice – Perštejn tráví obvykle 4-5 dní.

Naše půjčovna lodí zde disponuje velkou sítí půjčoven s největším množstvím sběrných míst na řece Ohři. Příjemnou službu, jejíž nabídkou se zásadním způsobem odlišujeme od konkurence, představuje zákazníky prověřená a hojně využívaná přeprava osob i lodí z místa vyplutí i cíle plavby, která dále umocňuje pohodlí a celkový zážitek z plavby.

-kar-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x