verze pro tisk

Užijte si jaro naplno

20. únor 2014

Přestože nám kalendář ještě jaro ani zdaleka neukazuje, příroda to cítí trošku jinak. I díky tomuto nesouladu, či jak to nazvat, si již nyní můžete užít trochu té „jarní“ atmosféry s pomocí nezapomenutelného zážitku. Že nevíte, co si pod tímto pojmem máte představit?

Pestré zážitky

Co jen chcete. Schválně se zasněte a vybavte si to, co vás vždy nejvíce lákalo. Skok padákem? Výlet na lodi nebo jen romantická večeře na zámku? Cokoliv jen budete chtít, jakkoliv absurdně to může na první pohled vypadat!

Na www.firmanazazitky.cz totiž nabízí tu nejpestřejší paletu zážitků dost pro každého. Nezáleží, jestli chcete vycestovat někam jako rodina, jako pár anebo zažít adrenalinový zážitek jen vy. Anebo má vaše milovaná polovička narozeniny, jmeniny, nebo zkrátka něco, co stojí za to oslavit nebo jej za něco odměnit?

Využijte zážitkových dárků, které udělají několik hodin jeho dne natolik nezapomenutelnými, že vám bude děkovat ještě několik měsíců poté.

Neminou vás nezapomenutelné zážitky

Je pravda, že (nejen) adrenalinové zážitky jsou na trhu již nějaký ten pátek; ovšem jen pár odvážlivců se zatím odhodlalo vyzkoušet koupit nějaký jako dárek svému blízkému. Přeci jen, abyste se doopravdy trefili do gusta obdarovávaného, musíte jej znát.

Nebudete přeci zarytého sportovce a nadšence adrenalinových sportů obdarovávat romantickým přeletem – pokud mu chcete udělat opravdovou, nefalšovanou radost, dejte mu adrenalinový zážitek. Že je skok padákem či bungee jumping „nuda“, protože to má přeci každý správný fanoušek vzrušení dávno za sebou? Žádný stres, firma na zážitky dokáže překvapit i ty, kteří si mysleli, že je nepřekvapí již nic.

Vsaďte na ověřenou kvalitu

Poslední dobou se mezi produkty výše zmiňované firmy vykrystalizovala stálice sortimentu. Před několika málo lety ještě neznámý cizojazyčný pojem, dnes hrdou součástí slovníku každého milovníka adrenalinu. Indoor skydiving je jistě znám i těm, kteří si třeba s angličtinou moc netykají.

Během tohoto zážitku si užijete opravdové vzrušení a to vám vlastně žádné opravdové nebezpečí nehrozí. Vznášíte se totiž uvnitř (odtud název „indoor“), ale přesto získáváte pocit, jako byste padali volným pádem. Věřte, že tento pocit je natolik silný, že i přesto, že podvědomě víte, že se nacházíte v místnosti, jednoduše vám to nedá.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení